Od pondelka 1.3.2021 obnovujeme prezenčné vyučovanie v našej škole.

Zároveň budú zabezpečené obedy (kto bude mať zaplatené).

Nástup žiaka do školy za týchto podmienok:

1. Negatívny test jedného zákonného zástupcu/ potvrdenie o prekonaní COVID-19/    preukázanie sa o výnimke
            2. Vypísané Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti,
            3. Úplne zdravé dieťa (bez príznakov nachladnutia, choroby, kašeľ, nádcha, teplota...)
            4. V karanténe nemôže byť dieťa, zákonný zástupca, ani nikto z rodiny

!!! Bez negatívneho testu zákonného zástupcu a podpísaného čestného vyhlásenia nebude dieťa prevzaté do špeciálnej základnej školy!!!

Do budovy školy nemôže vstúpiť osoba bez platného negatívneho testu.

Protiepidemiologické opatrenia sa budú naďalej dodržiavať. Prosíme Vás, aby každé dieťa malo rúško.

• Aktualizácia:

V týždni od 22.2. (pondelok) do 26.2.2021 (piatok) pokračujeme naďalej v dištančnom vzdelávaní žiakov z dôvodu pandémie COVID. Dištančné vzdelávanie je povinné.

Materiál si nájdu žiaci opäť v schránkach, alebo ich budú roznášať aktivisti. Prosíme sledovať našu web stránku školy, kde Vás budeme aktuálne informovať o zmene vzdelávania.

• Oznam k 8.2.2021

Na základe záverov krízového štábu okresného úradu v Prievidzi a RÚVZ Prievidza so sídlom v Bojniciach vyučovací proces v školách mesta Partizánske nezačne, a preto aj naša škola ostáva naďalej zatvorená a žiaci od 8.2. pokračujú v dištančnom vzdelávaní. Dištančné vzdelávanie je povinné.

V týždni od 15.2. do 19.2 sú jarné prázdniny.

O ďalšom vzdelávaní Vás budeme informovať v piatok 19.2.2021