• Aktualizácia:

V týždni od 1.2. (pondelok) do 5.2.2021 (piatok) pokračujeme naďalej v dištančnom vzdelávaní žiakov z dôvodu pandémie COVID.  Dištančné vzdelávanie je povinné.

Materiál si nájdu žiaci opäť v schránkach, alebo ich budú roznášať aktivisti. Prosíme sledovať našu web stránku školy, kde Vás budeme aktuálne informovať o zmene vzdelávania.

• Aktualizácia:

V týždni od 25.1. (pondelok) do 29.1.2021 (piatok) pokračujeme naďalej v dištančnom vzdelávaní žiakov z dôvodu pandémie COVID.  Dištančné vzdelávanie je povinné.

• Aktualizácia:

V týždni od 18.1. (pondelok) do 22.1.2021 (piatok) pokračujeme naďalej v dištančnom vzdelávaní žiakov z dôvodu pandémie COVID.  Dištančné vzdelávanie je povinné.

• OZNAM PRE ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV

Vzhľadom na nepriaznivú epidemiologickú situáciu  Minister školstva, vedy, výskumu a športu s účinnosťou od 11. januára 2021 mimoriadne prerušil školské vyučovanie vo všetkých školách a vzdelávanie žiakov bude prebiehať dištančnou formou. Materiál si nájdu žiaci v schránkach, alebo ich budú roznášať aktivisti. O obnovení prezenčného vyučovania a podmienkach nástupu žiakov do školy vás budeme priebežne informovať.

Vedenie školy bude kontaktovať zákonných zástupcov a informovať ich o podmienkach dištančného vzdelávania. Žiaci sú povinní plniť úlohy vyplývajúce z dištančného vzdelávania.