• Oznam

Od utorka 10.11. 2020 začína riadne vyučovanie v škole pre žiakov od prípravného až 10. ročníka.

Pred vstupom do školy je potrebné vyplniť vyhlásenie o bezinfekčnosti.

Vyhlásenie na stiahnutie tu:

V prípade, že nemáte možnosť si dokument vytlačiť, bude pre Vás vytlačený a pripravený pred vstupom do školy, kde ho následne vyplní zákonný zástupca. Je nutné, aby zákonný zástupca prišiel spolu so žiakom do školy.

Vážení  rodičia, milí žiaci! Snažme  sa správať a pristupovať k všetkým opatreniam zodpovedne, aby sme sa vyhli možným ohrozeniam.

Každé dieťa bude naďalej denne prechádzať ranným filtrom – meria sa teplota, dezinfikujeme ruky a sledujú sa ďalšie príznaky ochorenie COVID 19. V prípade podozrenia sa postupuje podľa usmernenia, ktoré je k nahliadnutiu v závere tohto oznamu.

Do školy prichádzajú žiaci v doprovode jedného zákonného zástupcu s rúškami.

Zákonní zástupcovia nevstupujú do budovy školy a zostávajú vo vonkajších priestoroch školy.

Žiaci si prinesú 1 náhradné rúško a papierové vreckovky.

Usmernenia:

Mgr. Janka Smatanvá

• Vážení rodičia,

na základe Rozhodnutia Číslo: 2020/18259:1-A1810 Vám oznamujeme, že od utorka 3.11. 2020 do štvrtka 5.11. 2020 sa z prevádzkových dôvodov žiaci v ročníkoch 5. až 10. naďalej učia dištančne z domu.

Nakoľko sa informácie veľmi rýchlo menia, v pondelok 9.11. 2020 budeme všetkých rodičov kontaktovať telefonicky a po zistení aktuálneho stavu Vám ešte podáme presné informácie.

Ak máte akýkoľvek problém s vyučovaním, alebo nejasnosti ohľadom dochádzky žiaka po celoplošnom testovaní, môžete nás požiadať o pomoc. V maximálnej miere Vám i našim žiakom  budeme nápomocní.

Mgr. Erika Calpašová – zástupkyňa riaditeľky – mobil: 0911 226 469

Mgr. Janka Smatanová – riaditeľka školy – mobil: 0902 226 466