• Vážení  rodičia,

vedenie školy  odporúča zúčastniť sa testovania všetkým našim žiakom od veku 10 rokov.

• Ak sa žiak  testovania zúčastní – je negatívny a aj jeho rodič, alebo členovia žijúci v spoločnej domácnosti sú negatívni – nastúpi v utorok 3.11. 2020 do školy. Žiak sa preukáže negatívnym testom a rodič príde podpísať vyhlásenie o bezinfekčnosti.

• Ak sa žiak zúčastní testovania – je negatívny, ale rodič, alebo člen v spoločnej domácnosti je pozitívny – žiak ostáva 10 dní v karanténe. (Toto platí aj pre žiakov do 10 rokov.)

• Ak sa žiak zúčastní testovania – je pozitívny – ostáva 10 dní v karanténe.

• Ak sa žiak nad 10 rokov testovania nezúčastní – ostáva 10 dní v karanténe.

• Ak sa rodič, alebo člen žijúci v spoločnej domácnosti testovania nezúčastní, prosíme rodičov, aby si tiež dieťa nechali doma v 10 dňovej karanténe.

V pondelok 2.11. 2020 budeme všetkých rodičov kontaktovať telefonicky a po zistení aktuálneho stavu Vám ešte podáme presné informácie.

Ak máte akýkoľvek problém, nebojte sa požiadať o pomoc. V maximálnej miere Vám i našim žiakom  budeme nápomocní.

Mgr. Erika Calpašová – zástupkyňa riaditeľky – mobil: 0911 226 469

Mgr. Janka Smatanová – riaditeľka školy – mobil: 0902 226 466

Mgr. Janka Smatanová

• Na základe prijatého uznesenia vlády č. 678 k návrhu na rozšírenie opatrení v rámci vyhláseného núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu, riaditeľka ŠZŠ Partizánske oznamuje, že:

Od pondelka 26. októbra 2020 do odvolania, bude vzdelávanie žiakov 2. stupňa  (5.-10.roč.) prebiehať dištančnou formou. Triedni učitelia sa v priebehu týždňa spoja so všetkými žiakmi a dohodnú si postup a spôsob vzdelávania. Vyučovanie sa neprerušuje, ale mení sa forma – všetky povinnosti týkajúce sa účasti a aktivity na vyučovaní zostávajú nezmenené pre rodičov i žiakov.

Žiaci 1. stupňa (1.-4.roč.) chodia od pondelka 26.10.2020 naďalej do školy (do odvolania).

Jesenné prázdniny budú v zmenenom termíne a to v dňoch 30.októbra a  - 2., 6., a 9. novembra 2020

Zároveň oznamujeme, že žiaci 2.stupňa sú automaticky odhlásení z obeda.

Ak máte akýkoľvek problém, nebojte sa požiadať o pomoc. V maximálnej miere Vám i Našim žiakom  budeme nápomocní.

Mgr. Erika Calpašová – zástupkyňa školy – mobil: 0911 226 469

Mgr. Janka Smatanová – riaditeľka školy – mobil: 0902 226 466