• POZOR - aktuálne informácie!

•  Vážení rodičia,

máte možnosť získať samotesty na domáce použitie pre Vaše dieťa/žiaka. Každé dieťa/žiak, ktorého rodič prejaví záujem, dostane jedno balenie, ktoré obsahuje 25 ks testov na domáce samotestovanie a 25 ks sterilných odberových tyčiniek. Pokiaľ sa rodič rozhodne využiť možnosť domáceho antigénového samotestovania, odporúčame ho realizovať v pondelok a vo štvrtok ráno pred nástupom do školy alebo v prípade, že žiak prejavuje niektorý z príznakov ochorenia COVID-19.

Vo všetkých prípadoch je testovanie domácimi antigénovými samotestami dobrovoľné a bezplatné.

Je potrebné Váš záujem o domáce antigénové samotesty nahlásiť telefonicky pani riaditeľke do 26.08. do 9,00 hod. Všetci rodičia dostali aj informačnú sms.

Výdaj samotestov bude po 31.8.2021, presný termín Vám nahlásime telefonicky a termínovník nájdete aj na webovom sídle škole.

Rodič pri preberaní samotestov škole podpíše "Odovzdávací a preberací protokol antigénových samotestov na domáce použitie a návod na použitie", ktorým prehlási, že samotesty nebudú použité na iný účel ako na samotestovanie žiaka.

Dôležité dokumenty:

Pri vykonávaní testu rodič postupuje podľa pokynov výrobcu testu a návodu zverejneného Ministerstvom zdravotníctva SR.

Návod na použitie:

Samodiagnosticky-test-navod-na-pouzitie.pdf