• Vernisáž v Dunajskej Strede

• V Dunajskej Strede sa konala vernisáž 1. ročníka výtvarnej súťaže: Ženy a profesie v modernom svete. Z našej školy sme získali krásne dve ocenenia. Z viac ako 1000 prihlásených prác sa vystavovalo na spomínanej vernisáži 100 najlepších. Medzi nimi aj naši žiaci - Jakubko Závodský a Kristínka Fárová. Kristínka zároveň získala aj cenu za 3. miestov kategórii špeciálnych základných škôl. Obom žiakom srdečne gratulujeme. Poďakovanie patrí aj pani učiteľke Žákovej, ktorá oboch žiakov učí výtvarnú výchovu a prihlásila ich práce na súťaž.

• Karneval

•     Po veľkej prestávke  sa naši mladší žiaci  zišli v telocvični školy  na karnevale. Boli  oblečení v rôznych maskách a  netrpezlivo čakali , kedy sa začne. Pani učiteľka Mitálová všetkých privítala a vyzvala  masky, aby sa predstavili. Neskôr  princezné,  zbojníci,  rozprávkové  zvieratká , kuchári a Červené Čiapočky plnili zábavné úlohy a súťažili v šikovnosti. Na záver si deti zatancovali a so sladkými cenami za svoje masky aj výkony sa veselí pobrali domov.