• Účelové cvičenie

Hlavnou témou účelového cvičenia bolo poskytnutie 1.pomoci zranenému. Najskôr si žiaci  pozreli dokument o záchrane ľudského života,  o ošetrení zlomeniny a popáleniny. Pani učiteľky s nimi  potom debatovali o videných ukážkach. Neskôr si žiaci všetko vyskúšali prakticky na sebe. Dopoludnie zakončili túrou do prírody.

• Výstava ovocia a zeleniny

Pani učiteľky na hodinách vecného učenia a vlastivedy rozprávali s deťmi o jeseni. Tá tento rok obdarila naše sady a záhrady peknou úrodou. Aby mali žiaci lepšiu predstavu o rôznych druhoch ovocia a zeleniny, pripravili učitelia pre žiakov výstavu.