• Exkurzia na družstvo vo Veľkých Uherciach

Žiaci a ich učitelia z 1.- 4.ročníka A variantu a 1.- 9.ročníka B variantu sa boli pozrieť na družstve vo Veľkých Uherciach. Privítal ich Ing. Vladimír  Straka, ekonóm družstva. Previedol malých návštevníkov po celom areály. Deti videli malé, práve narodené teliatko. Pán Straka ich zaviedol aj do „škôlky“ pre teliatka. Tu si zvykali na život bez mamy kravy, aj jej mliečka. Videli aj veľkých býkov a kravy. Deti boli zvedavé, čo zvieratká žerú, kde bývajú. Zaujali ich kombajny, traktory a rôzne iné stroje, ktoré denne družstvo využíva. Na spiatočnej ceste  k autobusu sa zastavili aj pri autách a strojoch zberajúcich cukrovú repu. Exkurzia sa všetkým deťom veľmi páčila.